بنر خمیر پلیمری

سرزمین خمیر بزرگ‌ترین تولید کننده خمیرمجسمه سازی در ایران با مناسب ترین قیمت و کیفیت مناسب برای کارهای هنری ماگ سازی ، گلسازی ،عروسک سازی و زیورآلات

خمیر مورد نیاز دست سازه های هنری

محصولات خمیری تولید شده در فروشگاه کامل ایرانی بوده و از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار برای ساخت استفاده شده .

ویژگی های خمیر پلیمری هوا خشک میهن :

  1. قابل ترکیب کردن رنگ ها باهم برای خلق رنگ جدید.
  2. نشکن در صورت وارد نشدن ظربه خیلی خیلی محکم به دست سازه شما .
  3. قابل شست و شو برای خمیر های پلیمری  با آب سرد و سپس خشک کنید برای گرفتن گرد و عبار عروسک خود.
  4. قابل انعطاف پذیری بیشتر با خمیر خانگی و بسیار لطیف .

روش نگهداری خمیر های پلیمری هواخشک میهن :

مدت ماندگاری خمیر میهن اگر از بسته بندی وکیومی سری جدید خارج نشود 1 سال می باشد ولی بیشتر از این هم گزارش شده هستو محل نگهداری آن دمای محیط مناسب هست ولی اگر هرچه جای سرد تر باشد بهتر هست به ویژه برای استان های گرمسیر.

اگر از بسته بندی خارج شد یک هفته تا یک ماه میباشد(بستگی دارد به خمیر هوا رسیده یا نه) ولی می تواند بیشتر هم شود. اگر زمانی که می خواهید خمیر را باز کنید همان مقداری که لازم دارید وردارید و ورز دهید و اضافه آن را داخل نایلون ضخیم قرار دهید (غیر فریزری باشد) و در یک ظرف سر بسته اضافه آن را نگهداری کنید . تنها مشکل که برای خمیر ممکن هست پیش بیایید سفت شدن آن هست نه مشکل دیگر مثل کپک و... پس باید مراقب باشید که خمیر سفت و هوا به آن نرسد.

انواع خمیر های پلیمری تولید شده در سرزمین خمیر

گروه سرزمین خمیر یکی از بزرگترین تولید کننده خمیر های عروسک سازی در ایران می باشد .در چندین مدل خمیر در وزن و نوع های مختلف در حال تولید هست که شامل :

  1. خمیر پلیمری 
  2. خمیر شب تاب
  3. خمیر گل چینی

این نوع خمیر ها شامل وزن های 100 گرمی 250 گرمی800گرمی و8کیلوی درحال تولید و بسته بندی هستند.

تفاوت بین خمیرهای پلیمری با سایر خمیر های تولید در این مجموعه:

اول باید گفت خمیر پلیمری چیست؟خمیر پیلیمری یک نوع خمیر هست که مقاومت بیشتری نسبت به دیگر خمیر ها دارد از این نوع خمیر بیشتر برای ماگ سازی مورد استفاده قرار میگیرد.

خمیر های پلیمری موجود در فروشگاه در وزن های 250 گرمی و 100گرمی به فروش میرسدو در 29 رنگ مختلف موجود می باشد.اگر می خواهید اصلاعات بیشتری در مورد خمیر پلیمری داشته باشیدمقاله خمیر پلیمری چیست را نگاه کنید.

خمیر گل چینی این نوع خمیر عروسک سازی در مقابل خمیر های پلیمری از مقاومت کمتریرخوردار هست چون مواد پلیمری از آن حذف شود شما خودتان این خمیر را می توانید در خانه هم درست کنید با کمی تفاوت با خمیر گل چینی ما اگر به دنبال درست کردن و اطلاعات بیشتر در مورد این نوع خمیر هستید مقاله خمیر گل چینی را مطاله کنید.

خمیر شب تاب میهن این نوع خمیر پلیمری هست همانند ویژگی های خمیر پلیمری با این تفاوت که زمانی گه عروسکی با این خمیر درست میکنید در طول روز نور جذب می مند و در شب بازتاب می کند یعنی در شب از خود نور ساطع میکند یک جسم نورانی هست .

 و اگر می خواهید بدانید خمیر میهن با سایر خمیرها مثل خمیری عروسک سازی فیمو چه تفاوت داره می توانبد مقاله مربوط به این خمیر را مطاله کنید.

از خمیرهای پلیمری می توانید در زمینه های عروسک سازی ، گل سازی تریین لیوان ماگ و زیورآلات استفاده کنید.

اگر می خواهید ماگ خود را با عروسک تزیین کنید همانند خمیر های بخش عروسک سازی انتخاب میکنید .

و اگر می خواهید ماگ خود را با خیوانات و کوه چنگل تزیین کنید رنگ های سبز ، زرد و مدل های مختلف رنگ های قهوه ای به آنها اضافه بشه.